Centrale telefoniczne DGT

Serwer telekomunikacyjny DGT Mini-Millenium

Serwer telekomunikacyjny DGT Mini-Millenium o pojemności do 112 portów oraz 4 traktów E1 - to w pełni nowoczesna propozycja dla firm i instytucji, które w dobie stale poszerzających się rozwiązań teleinformatycznych poszukują jednej zintegrowanej platformy do obsługi wszystkich kanałów informacyjnych.
 

czytaj więcej >>


 

Platforma komunikacyjna DGT Millenium

System DGT Millenium jest uniwersalną platformą komunikacyjną typu PABX o bardzo szerokich możliwościach funkcjonalnych i użytkowych. Zaimplementowany w systemie bogaty zestaw nowoczesnych usług i aplikacji zaspokaja potrzeby zarówno małych firm typu SOHO, jak i dużych korporacji, a także dostawców usług telekomunikacyjnych i internetowych. DGT Millenium pozwala użytkownikom w pełni uczestniczyć w globalnej wymianie informacji, co jest niezbędnym warunkiem osiągnięcia ekonomicznego sukcesu oraz przewagi nad konkurencją.
 

czytaj więcej >>


Ponadto nasza firma dysponując szeroką wiedzą, doświadczeniem i magazynem części zamiennych, realizuje usługi związane z naprawą, rozbudową, utrzymaniem w sprawności oraz serwisem pogwarancyjnym wszystkich modeli central DGT.

W przypadku jakichkolwiek pytań i oczekiwań w tym zakresie zapraszamy do KONTAKTU