Sony PCS-XG80

wstecz

Sony PCS-XG80

PCS-XG80 to najnowszy system wideokonferencyjny Sony, oferujący transmisję sygnału wideo w doskonałej jakości 1080i HD oraz zapewniający czysty i naturalnie brzmiący sterefoniczny sygnał audio. System wideokonferencyjny Sony PCS-XG80 dzięki kompaktowej budowie, doskonałej jakości transmitowanego sygnału audiowizualnego, jest doskonałym narzędziem do wszelkich zastosowań biznesowych, do realizacji zaawansowanych konferencji, jak również do zdalnego nauczania.

Dzięki transmisji sygnału wideo w standardzie 1080i HD, system PCS-XG80 gwarantuje około cztery razy bardziej szczegółowy obraz, niż w przypadku standardowych systemów wideokonferencyjnych. Dedykowana do systemu kamera posiada również zaadaptowaną technologię Sony "Bright Face", dzięki której uzyskiwany obraz jest czytelny i wyraźny, nawet w przypadku zastosowania systemu PCS-XG80 w warunkach dalekich od idealnego oświetlenia.

Funkcjonalność:

  • Doskonała jakość obrazu realizowana w wysokiej rozdzielczości 1080i HD. Równocześnie, gdy szerokość użytecznego pasma w sieciach IP lub ISDN jest niedostateczna, możliwa jest realizacja połączeń wideokonferencyjnych w dotychczas stosowanym, klasycznym standardzie SD.
  • Doskonała jakość sygnału audio, zapewniająca czysty i naturalnie brzmiący dźwięk.
  • Zaadaptowana w kamerze technologia Sony "Bright Face".
  • Łatwa obsługa i konfiguracja, umożliwiająca m.in. nawiązywanie połączeń wideokonferencyjnych przez wciśnięcie tylko jednego przycisku.
  • Wbudowany mostek MCU do realiacji połączeń wielopunktowych.
  • Bezpieczeństwo transmisji - wsparcie dla zaawansowanych technik szyfrowania sygnału.
  • Wsparcie dla zaawansowanych inteligentnych funkcji QoS (Quality of Service).

Zobacz broszurę producenta:  Sony PCS-XG80P (pdf 717kB)

zapytaj do góry drukuj