iqPartnerProgram

Zostań naszym Partnerem!

W biznesie zasadnicze znaczenie odgrywa wypracowany zysk. Jednakże w naszym przekonaniu nie jest to jedyne kryterium, które powinno być brane pod uwagę przy nawiązywaniu współpracy biznesowej. Istotne znaczenie odgrywa również wzajemne zaufanie kontrahentów oraz jakość i kultura współpracy.

Firma Cyfrowe Systemy Telekomunikacyjne Sp. z o.o. oferuje Państwu przystąpienie do iqParterProgram. Proponujemy podjęcie współpracy na zasadach partnerskich, opartej na wspólnej korzyści sprzedawcy i partnera, w zakresie sprzedaży, dystrybucji i serwisu produktów zawartych w naszej ofercie. Jesteśmy autoryzowanym dealerem firm:


oraz od wielu lat prowadzimy sprzedaż oraz świadczymy usługi serwisowania produktów telekomunikacyjnych i teleinformatycznych. Posiadamy siedzibę firmy w Tarnowie oraz oddział w Gdyni, ale swoją działalność prowadzimy na terenie całego kraju.

Jeżeli w ramach swojej działalności pozyskają Państwo klientów na produkty znajdujące się w naszej ofercie, np.: systemy i terminale VoIP, centrale telefoniczne, systemy radiowe, telefony systemowe, bramki GSM, routery, oprogramowanie - zgłoście się do nas! Zapewniamy korzystne warunki handlowe: atrakcyjne ceny, szybkie terminy realizacji, wsparcie oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Zasady współpracy w ramach iqPartnerProgram są proste - Partner nabywa od nas produkty, znajdujące się w naszej ofercie, z przeznaczeniem dla swoich klientów. Natomiast firma Cyfrowe Systemy Telekomunikacyjne Sp. z o.o. dostarcza zamówione produkty Partnerowi, jeśli to konieczne świadczy usługi instalatorskie oraz serwisowe, jak również zapewnia Partnerowi wsparcie merytoryczne.

Korzyści dla Partnera:

  • upusty na zamawiane produkty - już od pierwszego zamówienia, ich wysokość rośnie w zależności od aktywności i skuteczności Partnera;
  • wyłącznie Partner występuje jako strona w kontaktach ze swoimi klientami, co sprzyja budowaniu przez niego swojej marki,
  • wsparcie merytoryczne i serwisowe
  • jeden dostawca, jasne zasady, łatwiejsza współpraca!

Jeżeli są Państwo zainteresowani podjęciem współpracy z naszą firmą i chcecie otrzymać dokładniejsze informacje dotyczące zasad iqPartnerProgram, prosimy o wypełnienie kwestionariusza.

Nie jest ważne, czy Partner prowadzi małą, czy dużą firmę - wszyscy nasi Partnerzy mają równe szanse!