Telefony i konsole Slican

 

Telefon systemowy Slican CTS-330.IP

Slican CTS-330.IP jest telefonem systemowym dla firm wymagających zaawansowanego systemu telefonicznego oraz efektywnego zarządzania połączeniami i kontaktami. Z telefonu można korzystać natychmiast po włączeniu go do sieci, bez skomplikowanego i czasochłonnego programowania.

czytaj więcej >>


 

Telefon systemowy Slican CTS-330

Slican CTS-330.CL jest telefonem systemowym dla firm wymagających zaawansowanego systemu telefonicznego oraz efektywnego zarządzania połączeniami i kontaktami. Z telefonu można korzystać natychmiast po włączeniu go do sieci, bez skomplikowanego i czasochłonnego programowania.

czytaj więcej >>


 

Telefon systemowy Slican CTS-102.IP

Telefon systemowy Slican CTS-102.IP to telefon systemowy IP będący alternatywą dla wymagających skomplikowanej konfiguracji zwykłych telefonów SIP. Slican CTS-102.IP to telefon typu plug&play, który można włączyć bezpośrednio do sieci LAN przedsiębiorstwa, czyli tam gdzie rzeczywiście zainstalowany jest serwer Slican MAC-6400CCT-1668/IP oraz CXS-0424. Można go włączyć również w dowolnym innym miejscu, w którym jest dostęp do Internetu. Telefon posiada wszystkie funkcje charakterystyczne dla telefonu systemowego CTS-102.CL.

czytaj więcej >>


 

Telefon systemowy Slican CTS-203.IP

Telefon  systemowy Slican CTS-203.IP jest przeznaczony do realizacji połączeń głosowych VoIP. To klasyczne urządzenie plug&play. Wystarczy, że abonent centrali "wepnie" swój telefon CTS-203.IP do sieci LAN przedsiębiorstwa, czyli tam gdzie fizycznie zainstalowany jest serwer Slican MAC-6400CCT-1668/IP oraz CXS-0424 lub w dowolnym innym miejscu na świecie po warunkiem dostępności tam łącza internetowego o niezbędnych parametrach.

czytaj więcej >>
 

Telefon systemowy Slican CTS-102

Telefon systemowy przeznaczony do współpracy z serwerami Slican MAC-6400CCT-1668/IP oraz CXS-0424. Telefon CTS-102 dzięki swoim parametrom użytkowym zapewnia łatwą obsługę  przy jednoczesnym dostępie do użytecznych funkcji centrali.
Dostępny  w dwóch wersjach:

  • CTS-102.HT – z wyświetlaczem dwuliniowym
  • CTS-102.CL – z  podświetlanym, czteroliniowym wyświetlaczem graficznym
czytaj więcej >>
 

Telefon systemowy Slican CTS-202.BT

To rozszerzona funkcjonalnie wersja telefonu systemowego CTS-202 pracującego na styku Up0. Wbudowana baza Bluetooth umożliwia użycie słuchawki typu Bluetooth co poprawia mobilność i komfort pracy. Dedykowany dla serwerów Slican MAC-6400CCT-1668/IP oraz CXS-0424

czytaj więcej >>
 

Telefon systemowy Slican CTS-202.CL

Cyfrowy telefon systemowy, z funkcją "Hands Free" posiada duży, czytelny wyświetlacz LCD. Jest dedykowany do współpracy z serwerami Slican MAC-6400CCT-1668/IP oraz CXS-0424. Posiada 12 podświetlanych, dowolnie programowalnych klawiszy funkcyjnych. Intuicyjne, przyjazne menu zapewnia wysoki komfort i efektywność pracy z centralą. Współpracuje z konsolami CTS-232. Dostępny w kolorze popielatym lub czarnym.

czytaj więcej >>
 

Telefon systemowy Slican CTS-202.CCA

Cyfrowy telefon systemowy z ekranem LCD przeznaczony do współpracy z centralą Slican CCA-2720., współpracuje z konsolą CTS-232. Do telefonu można podłączyć zestaw nagłowny (słuchawki z mikrofonem). Dostępny w kolorze popielatym.

czytaj więcej >>
 

Telefon SIP Slican VPS-310P

Slican VSP-310P jest uniwersalnym telefonem dla użytkowników biznesowych i indywidualnych. Współpracuje z wszystkimi serwerami Slican. Telefon ten, może być też włączony bezpośrednio do sieci Internet.

 Bogata funkcjonalność, łatwa instalacja i obsługa czynią go niezastąpionym zarówno jako narzędzie pracy, jak i telefon do zastosowań prywatnych.

czytaj więcej >>
 

Telefon SIP Slican VPS-2000P

Slican VPS-2000P to zaawansowany multiliniowy telefon IP idealnie dopasowany do potrzeb pracowników firm i administracji. Wieloliniowy wyświetlacz ułatwia dostęp do kontaktów oraz szerokiej gamy funkcji komunikacyjnych. Duża ilość przycisków operacyjnych usprawnia korzystanie z telefonu w codziennej pracy i pozwala na efektywne wykorzystanie dostępnych zasobów sieciowych. Ergonomiczna budowa telefonu – podstawa aparatu, duży czytelny wyświetlacz, lekka i wygodna słuchawka oraz gniazdo zestawu słuchawkowego czynią go niezastąpionym  do codziennych zadań.

czytaj więcej >>
 

Telefon analogowy Slican XL-2023.ID

 Slican XL-2023ID to standardowy telefon biurowy dedykowany do współpracy z dowolną centralą lub serwerem Slican. Jest to nowoczesny telefon wyposażony w wyświetlacz LCD, książkę telefoniczną, tryb głośnomówiący, listę połączeń przychodzących, listę wybieranych numerów oraz wiele innych,  użytecznych funkcji i co ważne, w odróżnieniu od telefonów  wielu innych producentów, tryb głośnomówiący  nie wymaga baterii.

czytaj więcej >>
 

Telefon beztarczowy Slican HLP-22

Dedykowany do współpracy ze wszystkimi centralami i serwerami Slican. Klasyczny telefon beztarczowy Slican HLP-22 zapewnia sprawną łączność i bezpośrednie połączenia z wcześniej zaprogramowanym numerem. Może być  tzw. telefonem bezpieczeństwa w miejscach użyteczności publicznej, np. w urzędach, szkołach, szpitalach, marketach, hotelach itp.
Telefon HLP-22 może służyć również jako unifon w systemie bramofonowym realizowanym w oparciu o centralę telefoniczną i bramofony Slican.

czytaj więcej >>


Konsola Slican CTS-232

Dedykowana do telefonów Slican serii CTS-202 oraz CTS-203.

czytaj więcej >>