Programy i aplikacje

TAPI

Czy pamiętasz czasy kiedy dzwoniło się z poczty? No cóż… teraz też można, tylko chodzi o inną pocztę i inne dzwonienie. Slican dołączył do grona producentów oferujących centrale telekomunikacyjne współpracujące z aplikacją MS Outlook®. Połączenie jest realizowane dzięki protokołowi TAPI Slican. Dzięki tej integracji razem już od teraz możesz korzystać ze zunifikowanej komunikacji, łącząc telefon i email.

czytaj więcej >>


Zintegrowane rozwiązania CRM

Lepsza komunikacja i lepsza integracja telekomunikacyjna to aktualne oczekiwania odbiorców, którzy dążą do coraz lepszej efektywności swoich firm. Dzięki rozwiązaniom Slican oraz możliwości integracji między innymi z aplikacjami CRM, firmy otrzymują nowoczesne rozwiązania w oparciu o technologie IP. Jeżeli zależy Ci na zintegrowanych rozwiązaniach, dzięki którym zyskasz wyjątkową łątwość obsługi klientów i nowe możliwości narzędzi informatycznych... właśnie znalazłeś rozwiązanie dla siebie!

czytaj więcej >>


Oprogramowanie hotelowe

Hotel jest wyjątkowym wyzwaniem dla integratora sieci telekomunikacyjnej. W dobie powszechności telefonii GSM oraz dostępu do Internetu, telefonii VoIP i innych nowości centrala telefoniczna w hotelu jest w coraz mniejszym stopniu środkiem komunikacji gości hotelowych ze światem zewnętrznym. Obecnie centrala wraz z aplikacją hotelową wspiera przede wszystkim pracowników hotelu w efektywnej i sprawnej obsłudze gościa hotelowego.

czytaj więcej >>


TouchCTI

Slican TouchCTI to nowoczesne narzędzie do obsługi, zarządzania i monitorowania przychodzącego ruchu telefonicznego wszędzie tam, gdzie niezbędna jest sprawna i wydajna łączność telefoniczna np. w centrach obsługi klienta, recepcjach itp. Dzięki funkcji touch-to-dial zarządzanie i monitorowanie połączeniami telefonicznymi, np. obsługiwanie telekonferencji jest łatwiejsze i znacznie szybsze! Aplikacja dostępna jest dla użytkowników Slican MAC-6400, CCT-1668/IP oraz CXS-0424.

czytaj więcej >>

TelefonCTI

TelefonCTI to profesjonalne narzędzie integrujące komputer z serwerem komunikacyjnym Slican. Aplikacja ułatwia codzienną pracę na każdym stanowisku - pozwala na szybki dostęp do funkcji centrali (przekazywanie połączeń, konferencje itd.), informuje kto i z jakiego numeru dzwoni, prezentuje historię połączeń odebranych, wybranych numerów itp. W poszerzonej wersji  Slican TelefonCTI.plus dostępne jest nagrywanie rozmów z wykorzystaniem wewnętrznego systemu nagrywania rozmów EbdREC z możliwością późniejszego zarządzania nagraniami  z poziomu aplikacji RecordMAN  i wysyłanie SMS-ów.

czytaj więcej >>


ConfigMAN.user

ConfigMAN.user to aplikacja  pozwalająca samodzielnie i szybko zmieniać pewne ustawienia wewnętrznej sieci telekomunikacyjnej. Można ją wykorzystać do nagrywania okazjonalnych zapowiedzi na Infolinii INVENIO - np. informowania o promocji, zmianie czasu pracy lub też, do szybkiego zaktualizowania firmowej książki telefonicznej. Przeznaczona jest dla użytkowników serwerów Slican MAC-6400, CCT-1668/IP oraz CXS-0424.

czytaj więcej >>


RecordMAN - nagrywanie rozmów

Aplikacja przeznaczona jest do współpracy z systemem wbudowanego nagrywania rozmów EbdREC dla serwerów Slican MAC-6400CCT-1668/IP oraz CXS-0424.. Składa się z dwóch części, "serwera nagrań" czyli aplikacji RecordMAN.server, która umożliwia pobieranie nagrań z zasobów centrali i zapisywanie ich kopii na dysku komputera w sieci lokalnej, oraz "klienta" czyli aplikacji RecordMAN.client służącej do obsługi nagrań pobranych na lokalny komputer czyli wyświetlania szczegółowej historii połączenia oraz wyszukiwania  konkretnych połączeń wg wielu kryteriów.
czytaj więcej >>

BillingMAN system rozliczeń z modułem grafiki

Program BillingMAN jest aplikacją, której zadaniem jest rozliczanie połączeń telefonicznych dokonywanych za pośrednictwem central Slican MAC-6400, CCT-1668/IP oraz CXS-0424. BillingMAN jest programem, który pozwala na precyzyjne dokonanie retaryfikacji rozmów dla poszczególnych abonentów niezależnie od sposobu zaliczania, oraz ich analizę, także graficzną. Aplikacja zawiera trialową wersję modułu graficznego. Dla central starszych takich jak CCA-2720 i NCT-1248 przeznaczony jest program BillingMAN_CCA_NCT.

PayMAN zarządzanie kosztami

Program Slican PayMAN umożliwia szybką analizę kosztów połączeń w recepcji hotelu, pensjonatu, szpitala lub w biurze administrującym akademikiem. Program ogranicza do niezbędnego minimum czynności związane z rozliczeniem połączeń telefonicznych gościa hotelowego - klienci mają zagwarantowaną wysoką jakość usług, obsługa recepcji ma narzędzie do bieżącej kontroli kosztów połączeń.

czytaj więcej >>


INVENIO - Interaktywny System Zapowiedzi

Infolinie INVENIO w centralach Slican są elastyczne i przyjazne. Dla osób, które dzwonią do Twojej firmy oznacza to, że szybko uzyskają połączenie z wybraną osobą lub też sprawnie zostaną za pomocą zapowiedzi słownych pokierowane na numer wewnętrzny danego działu. W systemie możemy powołać i skonfigurować do 99 infolinii oraz łączyć je ze sobą, tworząc rozbudowane systemy zapowiedzi. Sam budujesz swoje INVENIO. Zawsze możesz dokupić dodatkowe infolinie i wydłużyć ich czas. Infolinie INVENIO dostępne są w centralach MAC-6400, CCT-1668/IP oraz CXS-0424.

czytaj więcej >>