Oprogramowanie hotelowe

wstecz

Oprogramowanie hotelowe

Hotel jest wyjątkowym wyzwaniem dla integratora sieci telekomunikacyjnej. W dobie powszechności telefonii GSM oraz dostępu do Internetu, telefonii VoIP i innych nowości centrala telefoniczna w hotelu jest w coraz mniejszym stopniu środkiem komunikacji gości hotelowych ze światem zewnętrznym. Obecnie centrala wraz z aplikacją hotelową wspiera przede wszystkim pracowników hotelu w efektywnej i sprawnej obsłudze gościa hotelowego.

Serwery telekomunikacyjne i centrale Slican to nowoczesne i bardzo dobrze przygotowane do zastosowań hotelowych rozwiązania telekomunikacyjne. Można je instalować zarówno w małych, kilku czy kilkunastopokojowych obiektach, jak i hotelach, które mogą zaoferować miejsce dla kilkuset gości.

Serwery Slican serii MAC-6400, CCT-1668/IP oraz CXS-0424 sprawdzają się ponadto w sieciach hoteli, gdzie wymagane jest zbudowanie komunikacji pomiędzy kilkoma połączonymi centralami. Rozwiązanie to niewątpliwie obniża koszty operacyjne serwisu, połączeń pomiędzy hotelami w sieci oraz ułatwia kontrolę nad sprawnym działaniem central.

Systemy telekomunikacyjne Slican współpracują z wieloma dostępnymi na rynku aplikacjami hotelowymi. Realizują ponadto inne dodatkowe usługi, które w znaczący sposób mogą przyczynić się do zaoferowania Państwa gościom wyższego poziomu obsługi lub też usprawnić pracę Państwa pracownikom.

Slican szybko reaguje na potrzeby stale zmieniającego się rynku hotelarskiego i sugestie kontrahentów rozwijających aplikacje hotelowe. Korzystając z rozwiązań Slican w hotelu macie Państwo gwarancję wysokiej jakości sprzętu oraz wsparcia technicznego i handlowego zarówno ze strony producenta aplikacji, jak i naszej sieci dealerów i serwisów.


Produkty powiązane:


 
Centrala Slican
CXS-0424.WM
Centrala Slican
CXS-0424.2U
Centrala Slican
CCT-1668.S / IP

 

 

Centrala Slican
CCT-1668.L / IP
Centrala Slican
CCT-1668.EU / IP
Serwer telekomunikacyjny
Slican MAC-6400
 
Centrala Slican
IPL-256.WM
Centrala Slican
IPL-256.EU
 
 
Centrala Slican
IPM-032.WM
Centrala Slican
IPM-032.2U
 

* Zamieszczone informacje zostały opracowane na podstawie materiałów producenta.

zapytaj do góry drukuj