Inne

 

Slican Multi Switch Box MSB-1102

Multi Switch Box MSB-1102 jest urządzeniem zapewniającym współpracę centrali telefonicznej Slican z urządzeniami automatyki, alarmów, systemów powiadamiania, czujnikami, itp.
Urządzenie wyśmienicie nadaje się do zdalnego monitoringu czy to urządzeń, czy pomieszczeń. W zależności od ustawień centrala Slican, może informować o stanie drzwi czy bramy komunikatem słownym, wysyłając sms na wskazany numer, bądź sygnalizując zmianę stanu czujnika lampką na telefonie systemowym.

czytaj więcej >>


 

Slican Multi Audio Box MAB-1101

Multi Audio Box (MAB-1101) jest urządzeniem zapewniającym współpracę centrali telefonicznej z zewnętrznymi źródłami dźwięku, instalacją nagłaśniającą lub nagrywanie rozmów z aplikacji TelefonCTI. Układ nie wymaga zasilania zewnętrznego, zasilane jest z linii telefonicznej do której jest podłączone.

czytaj więcej >> 

Siłownia Slican MPL.UPS-640-48

Siłowania Slican MPL.UPS-640-48 przeznaczona jest do bezprzerwowego zasilania urządzeń automatyki przemysłowej, systemów mikroprocesorowych, telekomunikacyjnych itp. przystosowanych do pracy z układami zasilania o napięciu 48V z uziemionym dodatnim biegunem. Siłownia współpracuje z baterią 4 akumulatorów regulowaną wentylami o znamionowym napięciu 48V. Siłownia przeznaczona jest do montażu w szafie rack.

czytaj więcej >>