prasa:archiwum

"iqSystem 500 i iqSystem 1000 - nowe, tanie platformy VoIP firmy iqCST" - Telekabel 12/2006

Z początkiem 2007 roku oferta IQCST - Cyfrowe Systemy Telekomunikacyjne Sp. z o.o. poszerzy się o dwa nowe produkty: iqSystem 500 i iqSystem 1000. Nowe kompaktowe platformy VoIP iqSystem stanowią rezultat intensywnych prac rozwojowych, prowadzonych przez firmę iqCST oraz wynik wnikliwych obserwacji rynku TVK i ISP.


czytaj pdf (275kB) >>


"Ekspansja VoIP w sieciach operatorów TVK i ISP" - Infotel 04/2006

Wdrożenie usługi telefonii IP należy do procesów skomplikowanych [...]. Cyfrowe Systemy Telekomunikacyjne Sp. z o.o. dzięki doskonale przygotowanej kadrze ekspertów realizują projekty wdrażania usług telefonii IP w sieciach operatorów. Efektem tej pracy są zakończone wdrożenia komercyjne oraz realizowane aktualnie instalacje w sieciach nowych operatorów.


czytaj pdf (40,2kB) >>


"IQCST rozwija produkt dla swoich klientów" - Telekabel 09/2006

Obserwując rynek telekomunikacyjny i zapotrzebowanie operatorów na kolejne oraz nowe usługi, firma IQCST nieustannie rozwija swój produkt - platformę komunikacyjną VoIP o nazwie iqSystem. [...] Działania firmy zmierzają w kilku kierunkach: obniżenia kosztów inwestowania w technologie VoIP, rozszerzenia gamy usług telekomunikacyjnych o nowe udogodnienia dla abonentów, podnoszenia poziomu bezpieczeństwa systemu poprzez redundancję sprzętową i programową oraz automatyzację procesów backup.


czytaj pdf (433kB) >>


"Platforma VoIP dla wielu" - Infotel 03/2006

Najnowsze realizowane przez IQCST wdrożenie polega na budowie systemu obsługującego wielu operatorów jednocześnie. Coraz powszechniejszym bowiem zjawiskiem jest realizowanie przez kilku lub nawet kilkunastu operatorów lub providerów wspólnej inwestycji i wspólna budowa systemu, który pozwoli im obsługiwać kilka sieci, często znajdujących się w różnych częściach kraju i różnych strefach numeracyjnych.


czytaj pdf (40,2kB) >>


"iqSystem - wdrożenia VoIP w sieciach operatorskich" - Infotel 03/2006

Firma Cyfrowe Systemy Telekomunikacyjne Sp. z o.o. z Tarnowa od 2004 roku z powodzeniem wdraża platformę komunikacyjną VoIP w sieciach operatorów telekomunikacyjnych. Użytkownikami są zarówno klasyczni operatorzy, jak również providerzy internetowi i operatorzy telewizji kablowych. Usługi telefonii VoIP świadczone są w sieciach zarządzanych przez operatorów, jak również w internecie.


czytaj pdf (98,4kB) >>


"Warsztaty techniczne IQCST. Platforma z głową." - Telekabel 07-08/2006

W czerwcu [...] z okazji jubileuszu 10-lecia działalności firma IQCST (Cyfrowe Systemy Telekomunikacyjne) zorganizowała w tarnowskim hotelu "Tarnovia" warsztaty techniczne na temat "VoIP w służbie usługi telefonii stacjonarnej".


czytaj pdf (153kB) >>


< poprzednia
strona 1/3
[1] [2] [3]