Centrale telefoniczne Slican wycofane ze sprzedaży

Firma Slican w związku z rozwojem technologii zaniechała produkcji central PMS, CCT-1668.S/IP, NCT oraz CCA, jednak nasza firma dysponując szeroką wiedzą, doświadczeniem i magazynem części zamiennych realizuje usługi związane z naprawą, rozbudową, utrzymaniem w sprawności i serwisem pogwarancyjnym tych central.

W przypadku jakichkolwiek pytań i oczekiwań w tym zakresie zapraszamy do KONTAKTU

 

Centrala telefoniczna Slican PMS-08

Niewielka centralka telefoniczna, wygodna i łatwa w obsłudze.
Można do niej podłączyć zwykłe telefony oraz dwa bramofony. Małe wymiary, atrakcyjna cena, atwa instalacja i różnorodność funkcji kwalifikują tę centralę do obsługi warsztatu, małego biura i firmy, domku jednorodzinnego a nawet mieszkania.

czytaj więcej >>


 Centrala CCT-1668.S/IP

Centrala telefoniczna Slican CCT-1668.S/IP

Jest uniwersalnym serwerem telekomunikacyjnym dedykowanym do małych i średnich firm. Zapewnia komunikację zarówno w standardzie IP, jak i z wykorzystaniem technologii ISDN i łączy analogowych. Oferuje kompleksowe rozwiązanie VoIP, które nie wymaga zakupu dodatkowych zewnętrznych urządzeń, bram itp. Slican CCT-1668.S/IP to najnowocześniejsza technologia VoIP, dzięki której dostępne jest więcej funkcji, nowe usługi, bogactwo programów oraz jak zawsze wysoka jakość.

czytaj więcej >>


       

Centrala telefoniczna Slican NCT-1248 ISDN

SLICAN NCT-1248 ISDN należą do rodziny central małej pojemności przeznaczonych dla biur oraz średnich i małych firm itp. Współpracują zarówno z cyfrową siecią ISDN jak również ze standardowymi analogowymi liniami miejskimi, co umożliwia jednoczesne korzystanie z obu rodzajów linii miejskich, a łącza cyfrowe pozwalają korzystać z wielu usług sieci ISDN.

czytaj więcej >>


 

Centrala telefoniczna Slican CCA-2720 ISDN

Cyfrowe centrale SLICAN CCA-2720 ISDN o pojemności do 272 portów oraz 2 traktów E1 należą do doskonałych systememów komunikacyjnych, łącząc możliwości telefonu z zaawansowaną techniką teleinformatyczną. Ich nowoczesność, jakość, spektrum oferowanych usług znalazły swoje odbicie w mnogości zastosowań. Bogate oprogramowanie systemowe i wbudowane interfejsy zapewniają, za niewygórowaną cenę, komfort pracy dostosowany do wymagań każdego Klienta.

 
czytaj więcej >>