news: archiwum 2006

 

Nowy artykuł prasowy
W grudniowym numerze miesięcznika telekabel ukazał się artykuł zapowiadający rozszerzenie oferty IQCST o nowe produkty.

czytaj więcej »


 

 

 

Wygrane przetargi
Na przełomie października i listopada 2006 r., w trzech postępowaniach przetargowych dotyczących dostaw sprzętu telekomunikacyjnego, oferty firmy IQCST - Cyfrowe Systemy Telekomunikacyjne Sp. z o.o. zostały uznane za najbardziej atrakcyjne. W pokonanym polu pozostawiliśmy oferty wielu znanych i doświadczonych konkurentów.

czytaj więcej »


 

 

Aktualizacja oferty bintec
Uprzejmie informujemy, iż zaktualizowana została oferta routerów bintec firmy funkwerk e.c.

czytaj więcej »


 

 

XXIX Konferencja PIKE Zakopane 2006
W dniach 22-25 pażdziernika 2006 r. Polska Izba Komunikacji Elektronicznej PIKE zorganizowała w Zakopanem XXIX Międzynarodową Konferencję i Wystawę pod hasłem "Cyfrowy Dom - nowe wyzwanie dla operatorów telekomunikacji elektronicznej".

czytaj więcej »


 

 

Spotkanie szkoleniowe Piechowice 2006
W dniach 12-15 października 2006 r. Cyfrowe Systemy Telekomunikacyje Sp. z o.o. - IQCST wzięła udział w spotkaniu szkoleniowym Izby Gospodarczej - Związku Telewizji Kablowych w Polsce, które odbyło się w hotelu "Las" w Piechowicach k. Szklarskiej Poręby.

czytaj więcej »


 

 

Artykuły prasowe w Telekablu i Infotelu
W kolejnych numerach czasopism telekabel i Infotel ukazały się artykuły opisujące m.in. nowe rozwiązanie oferowane przez IQCST operatorom telekomunikacyjnym, bazujące na platformie komunikacyjnej VoIP iqSystem.

czytaj więcej »


< poprzednia
strona 1/2
[1] [2]