Systemy Polycom KIRK DECT

 

System KIRK 300 (IP-DECT)

Serwer bezprzewodowy KIRK 300 jest kompleksowym rozwiązaniem typu DECT, które zapewnia użytkownikom swobodę poruszania się w obrębie firmy - przy pozostawaniu w stałym kontakcie ze współpracownikami lub klientami. Serwer bezprzewodowy KIRK 300 jest rozwiązaniem jednokomórkowym obsługującym do 12 użytkowników komunikujących się bezprzewodowo. Jest to doskonały wybór dla małych i średnich przedsiębiorstw w ramach szerokiej oferty dostępnej na rynkach branżowych. Dzięki użyciu interfejsu IP opartego na protokole SIP w centralach PBX oraz wsparcia dla Power over Ethernet, serwer bezprzewodowy KIRK 300 jest niedrogim systemem, który umożliwia zastosowanie istniejącej infrastruktury i elementów sieci LAN.

więcej >>


 

System KIRK 600 (IP-DECT)

Tanie rozwiązanie bezprzewodowe dla firm Z uwagi na wysoki poziom skalowalności, serwer bezprzewodowy KIRK 6000 może sprostać prawie każdym potrzebom w zakresie rozwiązań bezprzewodowych obsługujących maksymalnie 4096 mobilnych pracowników, a także może być rozbudowywany wraz z dalszym rozwojem przedsiębiorstwa.

Rozwiązanie dla serwera bezprzewodowego KIRK 6000 składa się z wielu różnych elementów infrastruktury: serwer bezprzewodowy KIRK 6000, Media Resorce KIRK, stacje bazowe KIRK IP oraz repeatery KIRK. Elastyczna architektura gwarantuje uzyskanie rozwiązania bezprzewodowego dopasowanego do właściwych potrzeb poszczególnych klientów.

więcej >>
 

System KIRK 8000 (Analog/IP SIP-DECT)

Serwer bezprzewodowy Polycom®KIRK®8000 oferuje połączenie interfejsu analogowego oraz SIP VoIP, który jest skalowalny i celnie trafia w potrzeby od średnich do dużych inwestycji biznesowych. System KIRK 8000 wyposażony jest w wiele kart interfejsowych: kartę CPU z/bez opcji LINK, karta analogowa z 8 lub 16 liniami, kartę z interfejsem pod stacje bazowe, która może połączyć do 8 stacji bazowych KIRK. Ponadto posiada również kartę interfejsową SIP VoIP, która realizuje do 32 połączeń VoIP. Każdy z serwerów bezprzewodowych KIRK 8000 posiada miejsce na jedną kartę CPU i 8 slotów pod pozostałe karty. Ponadto system KIRK 8000 może być linkowany, aż do 8 serwerów. Dzięki 64 slotom, serwer KIRK 8000 pozwala na wiele sposobów łączyć karty stacji bazowej, karty analogowe oraz kartę interfejsową VoIP w celu uzyskania bezprzewodowego rozwiązania, które będzie właściwie dopasowane do potrzeb telefonicznych w Twojej organizacji.

wiecej >>