Słuchawka bezprzewodowa Gigaset SL610H PRO

wstecz

Słuchawka bezprzewodowa Gigaset SL610H PRO

Zaawansowana słuchawka DECT dla profesjonalistów

Gigaset SL610H PRO to telefoniczna słuchawka DECT dedykowana do zastosowań biznesowych. Urządzenie oferuje m.in. takie korzyści, jak wspaniałej jakości dźwięk, duży zasięg, swobodę ruchu oraz wygodę pomocną w realizacji różnych firmowych zadań.

Zaawansowana synchronizacja

Bluetooth® oraz gniazdo mini-USB pozwalają wygodnie wymieniać dane pomiędzy słuchawką i komputerem PC, a także wizytówki w formacie vCard z telefonami komórkowymi.

Duża kompatybilność
SL610H PRO doskonale współpracuje z takimi urządzeniami, jak Gigaset N510 IP PRO, stacją bazową DECT IP, oraz Gigaset DX800A, doskonale wyposażonym, hybrydowym telefonem biurkowym. Jest także zgodna z telefonem DE900IP PRO i wszystkimi stacjami bazowymi DECT firmy Gigaset. SL610H PRO zapewnia łatwe podłączenie oraz szybką i bezproblemową konfigurację.


Wygoda podczas telefonowania

Książka adresowa o pojemności do 500 wpisów w formacie vCard zachowa wszystkie ważne biznesowe kontakty i umożliwi szybki wybór numerów. Automatyczna funkcja ponownego wybierania, lista 20 ostatnio używanych numerów i oddzwanianie w przypadku nieodebranych połączeń ułatwiają codzienną obsługę telefonu, nawet wtedy, gdy użytkownik przebywa ze słuchawką z dala od swojego biurka. Poza godzinami pracy lub w trybie „nie przeszkadzać” dzwonek informujący o zewnętrznych połączeniach od abonentów spoza listy VIP zostaje wyciszony, jednak odbieranie najważniejszych rozmów wciąż jest możliwe.

Optymalna mobilność − długi czas rozmów i czuwania
Czas rozmów sięgający 15 godzin to gwarancja długich telefonicznych konwersacji. W stanie czuwania słuchawka Gigaset SL610H PRO będzie gotowa do pracy nawet przez 230 godzin, oferując w biurze prawdziwą mobilność.

Profesjonalny dźwięk HD
dostępny w słuchawce SL610H PRO, zwiększa biznesową efektywność: szerokopasmowa technologia dźwięku zapewnia wspaniałe oraz czyste brzmienie i sprawia, że telefoniczna konwersacja bardziej przypomina rozmowę, którą prowadzi się twarzą w twarz.


Produkty powiązane:

   
System DECT
Gigaset N510 IP PRO
System
Gigaset N720 DECT IP

* Zamieszczone informacje zostały opracowane na podstawie materiałów producenta.

zapytaj do góry drukuj