Słuchawka bezprzewodowa Gigaset E49H

wstecz

Słuchawka bezprzewodowa Gigaset E49H

Solidna słuchawka, która sprawdzi się w różnych życiowych sytuacjach.

Gigaset E49H to wyjątkowo wytrzymała słuchawka. Odporna na pył, wstrząsy i zachlapania, przetrwa w każdym środowisku, począwszy od tętniących życiem, pełnych codziennej bieganiny domów, aż po warsztaty pokryte pyłem i zabrudzeniami. Podświetlany, kolorowy wyświetlacz i wygodna klawiatura ułatwiają obsługę słuchawki. O nadejściu połączenia poinformować może dzwonek wibracyjny. Komfortowy kształt słuchawki sprawia, że telefoniczna rozmowa staje się przyjemnością. A kiedy musisz robić dwie rzeczy na raz, z pewnością docenisz oferowany przez słuchawkę Gigaset E49H zaawansowany tryb głośnomówiący o wspaniałej jakości dźwięku. Podłączyć można także przewodowy zestaw słuchawkowy (złącze Jack 2.5 mm). Czas rozmów bez ładowania akumulatorków, sięgający do 12 godzin, a także czas czuwania do 250 godzin dodatkowo podkreślają niezawodność i funkcjonalność tego modelu. A gdy zwracasz uwagę na ochronę środowiska i oszczędności, które możesz uzyskać poprzez zmniejszenie zużywanej energii, z pewnością ucieszy Cię informacja, że słuchawka Gigaset E49H jest zgodna z energooszczędną technologią ECO DECT, która m.in. całkowicie redukuje emisję fal radiowych, gdy słuchawka znajduje się w trybie czuwania. 
 
Wyjątkowa funkcjonalność i trwała obudowa słuchawki Gigaset E49H sprawiają, że sprosta ona najbardziej żywiołowym i nieprzewidzianym sytuacjom, zawsze oferując gotowość do pracy i najwyższej jakości dźwięk. 

Trwałość godna zaufania
Słuchawka Gigaset E49H została zaprojektowany tak, by spełniać potrzeby najbardziej wymagających użytkowników, przykładowo rodzin oraz majsterkowiczów. Wykonana według rygorystycznych, niemieckich standardów z najwyższej jakości materiałów, jest odporna na pył, zachlapania i wstrząsy – poradzi sobie w każdym środowisku. Nawet, gdy w rodzinie są dzieci – bez obawy przyjmiesz liczne upadki słuchawki na twardą podłogę, uderzenia lub ślady wody na jej powierzchni. Podobnie, gdy tego typu sytuacje przydarzą Ci się w Twoim warsztacie lub garażu. Zawsze więc będziesz mógł mieć swoją słuchawkę przy sobie. I żadna ważna rozmowa telefoniczna nie pozostanie niezauważona. 

Praca wykonana
Czas czuwania Gigaset E49H bez doładowywania akumulatorków sięga aż 250 godzin. Dzięki temu, słuchawka nie musi stale znajdować się w ładowarce, a wygodnie umieszczona w kieszeni, będzie zawsze gotowa by wykonać lub przyjąć połączenie. A w hałaśliwych miejscach, o nadchodzącej rozmowie skutecznie poinformuje Cię dzwonek wibracyjny. Za pośrednictwem słuchawki Gigaset E49H konwersacje prowadzić możesz nieprzerwanie nawet przez 12 godzin. Natomiast gdy rozmowie towarzyszyć muszą inne obowiązki, z pewnością docenisz wysokiej jakości tryb głośnomówiący lub możliwość podłączenia przewodowego zestawu słuchawkowego (złącze Jack 2.5 mm). 

Prawdziwa wygoda
Wytrzymałość, zaawansowany tryb głośnomówiący oraz łatwa obsługa – Gigaset E49H sprawia, że za pomocą tej słuchawki możesz komunikować się wyjątkowo skutecznie. Docenisz łatwą nawigację po przystępnym menu oraz podświetlany, kolorowy wyświetlacz. A pojemna książka telefoniczna z możliwością zapamiętania do 150 wpisów to oszczędność czasu, którego do tej pory potrzebowałeś na poszukiwanie numerów do swych najważniejszych rozmówców. 

ECO DECT – oszczędność energii i zmniejszona do zera emisja fal 
Energooszczędny zasilacz w Gigaset E49H zużywa mniej energii elektrycznej – zmniejsza w ten sposób wydatki na prąd i przyczynia się do ochrony środowiska. Podobnie jak wszystkie dostępne obecnie telefony oraz słuchawki Gigaset, także i ten model płynnie dostosowuje emisję fal radiowych w zależności od odległości dzielącej słuchawkę od stacji bazowej. Dodatkowo, moc transmisji można ograniczyć o 80 proc. wybierając w menu tryb ECO. Technologia ECO Plus zmniejsza natomiast emisję fal do zera, gdy słuchawka przechodzi w tryb czuwania. Dzięki temu, Gigaset E49H oszczędza jeszcze więcej energii. 

Słuchawka Gigaset E49H, odporna na zachlapania, pył oraz wstrząsy, sprawdzi się w wielu codziennych i niecodziennych sytuacjach. Przetrwa wszędzie tam, gdzie wymaga tego intensywny tryb życia, oferując zarazem wspaniałą jakość dźwięku podczas każdej rozmowy.


Produkty powiązane:

   
System DECT
Gigaset N510 IP PRO
System
Gigaset N720 DECT IP

* Zamieszczone informacje zostały opracowane na podstawie materiałów producenta.

zapytaj do góry drukuj