Słuchawka bezprzewodowa Gigaset C610H

wstecz

Słuchawka bezprzewodowa Gigaset C610H

Wysokiej jakości słuchawka z zestawem łatwych w obsłudze funkcji, które dopasowują się do potrzeb całej rodziny.

Jeżeli szukasz dodatkowej słuchawki, która spełni potrzeby Twojej rodziny, Gigaset C610H będzie doskonałym wyborem. Urządzenie jest wyposażone w zestaw telefonicznych funkcji szczególnie pomocnych dla wszystkich domowników. Opcja bezpośredniego połączenia  przydaje się szczególnie, gdy w domu pozostają dorastające dzieci – po naciśnięciu jednego przycisku na słuchawce mogą się od razu połączyć z numerem, pod którym osiągalny jest jeden z rodziców. Wyciszanie dzwonka w przypadku nadejścia połączenia z nieznanego lub anonimowego numeru sprawia, że Twoja rodzina nie będzie niepokojona przez nieznanych rozmówców. A wbudowana funkcja baby phone (elektroniczna niania) zadzwoni na każdy zaprogramowany przez Ciebie numer, gdy w pokoju z pozostawioną słuchawką wykryje niepokojący dźwięk. Możesz także uruchomić w ustawieniach tej funkcji opcję dwukierunkowej rozmowy i zdalnie połączyć się ze swymi dziećmi, gdy odbierzesz połączenie zainicjowane przez funkcję baby phone. Słuchawka Gigaset C610H jest ponadto bardzo łatwa w obsłudze oraz posiada duży, kolorowy wyświetlacz, który pomaga odczytywać prezentowane informacje. Tryb ECO Plus sprawia natomiast, że domowa komunikacja z Gigaset C610H jest bardziej przyjazna dla środowiska.

Wygodna funkcjonalność dla całej rodziny – odkryj Gigaset C610H.

Zestaw rodzinnych funkcji
Zestaw wysoce przydatnych funkcji sprawia, że korzystanie z Gigaset C610H to przyjemność dla całej rodziny. Aktywacja funkcji bezpośredniego połączenia sprawia, że po wciśnięciu dowolnego przycisku na słuchawce, natychmiast zadzwoni ona pod zaprogramowany numer. Dzięki temu dzieci, w razie potrzeby, mogą łatwo i szybko skontaktować się − przykładowo − z wybranym rodzicem. Za sprawą opcji wyciszania dzwonka przy połączeniach z anonimowych numerów, spokój Twojej rodziny pozostanie nienaruszony. A jeżeli w domu mieszka z Wami maluszek, wielce przydatna okaże się funkcja baby phone, czyli elektroniczna niania, która oferuje łatwy sposób na monitorowanie pomieszczenia, w którym przebywa dziecko. Należy jedynie określić numer wewnętrzny słuchawki, pod którą będziesz osiągalny, pracując przykładowo w sąsiednim pomieszczeniu, na który baby phone ma zadzwonić, gdy w pokoju z maluchem wykryje głośniejszy dźwięk. Istnieje także opcja zaprogramowania zewnętrznego numeru. Możesz również włączyć funkcję dwukierunkowej rozmowy,  gdy zadzwoni telefon aktywowany przez baby phone, Twój głos będzie słyszalny przez głośnik w słuchawce pozostawionej w dziecięcym pokoiku. Tryb dzień/noc oddaje do dyspozycji kolejną praktyczną funkcję – możliwość szybkiego wyciszenia dzwonka w słuchawce, dzięki czemu żadne nieoczekiwane połączenie nie zakłóci snu Twojej rodzinie.

Łatwa obsługa

AWykonywanie i odbieranie połączeń przez Gigaset C610H to czysta przyjemność. Czas rozmów sięgający 12 godzin oraz czuwania do 185 godzin umożliwi długie telefoniczne rozmowy i to praktycznie zawsze, gdy będziesz miał na nie ochotę. Odczyt informacji z menu oraz nawigację ułatwia duży, kolorowy wyświetlacz TFT z nowoczesnym interfejsem użytkownika oraz powiększonymi czcionkami, zwiększającymi czytelność. Ty i Twoja rodzina możecie także korzystać z wiadomości SMS o długości do 612 znaków, które obsługuje Gigaset C610H.

Dopasowane ustawienia
Domowa komunikacja powinna być dopasowana do potrzeb Twojej rodziny – w tym zakresie Gigaset C610H oferuje wyjątkową precyzję. Telefoniczny system możesz rozbudować o 5 dodatkowych słuchawek, zwiększając komfort korzystania z telefonu w kilku pomieszczeniach. Dla 6 różnych grup abonentów możesz w Gigaset C610H przypisać inne melodie dzwonka, dzięki czemu błyskawicznie rozpoznasz, kto stara się z Wami połączyć.

Wspaniały dźwięk – także w trybie głośnomówiącym
Gigaset C610H oferuje tryb głośnomówiący, który pozwala prowadzić telefoniczną konwersację i równolegle wykonywać inne, domowe obowiązki – a wszystko to z doskonałej jakości dźwiękiem. Zaawansowana technologia sprawi, że podczas każdej rozmowy przez Gigaset C610H usłyszysz dokładnie to, co mówi Twój rozmówca.

ECO DECT: czysta oszczędności energii i brak emisji fal
Gigaset C610H posiada energooszczędny zasilacz, który zużywa mniej energii, dzięki czemu jest bardziej przyjazny dla środowiska i Twojego portfela. Podobnie jak inne modele z rodziny bezprzewodowych słuchawek Gigaset, także i ta płynnie dopasowuje moc transmisji zależnie od odległości dzielącej ją od stacji bazowej. Możesz dodatkowo zredukować moc emisji fal przez stację bazową, z którą współpracuje Gigaset C610H, o 80%  poprzez wybór trybu ECO w jej menu. Co więcej, tryb ECO Plus całkowicie redukuje transmisję fal z chwilą przejścia słuchawki w stan czuwania.

Wyjątkowo funkcjonalna słuchawka z zestawem praktycznych i łatwych w obsłudze funkcji – nic dziwnego, że Gigaset C610H to prawdziwy przyjaciel każdego, rodzinnego domu.


Produkty powiązane:

   
System DECT
Gigaset N510 IP PRO
System
Gigaset N720 DECT IP

* Zamieszczone informacje zostały opracowane na podstawie materiałów producenta.

zapytaj do góry drukuj