Słuchawki bezprzewodowe Gigaset

 

Słuchawka bezprzewodowa Gigaset SL610H PRO

Zaawansowana słuchawka DECT dla profesjonalistów

Gigaset SL610H PRO to telefoniczna słuchawka DECT dedykowana do zastosowań biznesowych. Urządzenie oferuje m.in. takie korzyści, jak wspaniałej jakości dźwięk, duży zasięg, swobodę ruchu oraz wygodę pomocną w realizacji różnych firmowych zadań.

więcej >>


 

Słuchawka bezprzewodowa Gigaset SL400H

Najmniejsza obudowa, najwyższa technologia – wyjątkowo nowoczesny telefon.

Prezentujemy Gigaset SL400H – stylowy telefon o kieszonkowych wymiarach. Obudowa słuchawki i klawiatura wykonane z prawdziwego metalu sprawiają, że to domowe urządzenie wnosi powiew luksusu do każdego pomieszczenia. Duży kolorowy wyświetlacz wykonany w najnowszej technologii jest przyjazny dla wzroku, a możliwość podłączenia zestawu słuchawkowego Bluetooth® oferuje jeszcze większy komfort rozmów.

więcej >>
 

 Słuchawka bezprzewodowa Gigaset E49H

Solidna słuchawka, która sprawdzi się w różnych życiowych sytuacjach.

Gigaset E49H to wyjątkowo wytrzymała słuchawka. Odporna na pył, wstrząsy i zachlapania, przetrwa w każdym środowisku, począwszy od tętniących życiem, pełnych codziennej bieganiny domów, aż po warsztaty pokryte pyłem i zabrudzeniami. Podświetlany, kolorowy wyświetlacz i wygodna klawiatura ułatwiają obsługę słuchawki. O nadejściu połączenia poinformować może dzwonek wibracyjny. Komfortowy kształt słuchawki sprawia, że telefoniczna rozmowa staje się przyjemnością.

więcej >>

Słuchawka bezprzewodowa Gigaset C610H

Wysokiej jakości słuchawka z zestawem łatwych w obsłudze funkcji, które dopasowują się do potrzeb całej rodziny.

Jeżeli szukasz dodatkowej słuchawki, która spełni potrzeby Twojej rodziny, Gigaset C610H będzie doskonałym wyborem. Urządzenie jest wyposażone w zestaw telefonicznych funkcji szczególnie pomocnych dla wszystkich domowników. Opcja bezpośredniego połączenia  przydaje się szczególnie, gdy w domu pozostają dorastające dzieci – po naciśnięciu jednego przycisku na słuchawce mogą się od razu połączyć z numerem, pod którym osiągalny jest jeden z rodziców.

więcej >>