Bramki VoIP HandyTone

 

Bramka HandyTone HT-286

Model HandyTone-286 jest podstawową bramką VoIP dla telefonów analogowych (ATA) , która została zbudowana w oparciu o najnowsze otwarte technologie i standardy. Bramka 286 charakteryzuje się bardzo małymi wymiarami, wysoką jakością dźwięku dzieki wbudowanemu procesorowi DSP , pełną funkcjonalnością i współpracuje z dostawcami usług VoIP. Dodatkową zaletą,uzupełnianą przez możliwość współpracy z dowolnym telefonem i faksem oraz funkcjonalnością plug-and-play są jej małe wymiary. Jest doskonała do użytku w domu i podróży. Posiada tylko 1 port FXS do podłączenia telefonu oraz 1 port RJ45 do podłączenia do sieci LAN.

czytaj więcej >>


 

Bramka HandyTone HT-502

Bramka HT502 jest zgodna ze standardem SIP 2.0 oraz jest wyposażona w 2 porty FXS, dwa porty Ethernet 10/100Mbps oraz router NAT, diody stanu portu i wskaźnik poczty głosowej. Wspiera standard Universal Plug-and-Play, obsługuje dwa konta VoIP oraz posiada typowe i zaawansowane funkcje telefoniczne. Może pracować w pionie i poziomie.

HT502 posiada zaawansowane funkcje zapewniające bezpieczeństwo i poufność. Wysoką jakość przekazywania głosu zapewniają automatycznie dobierane symetryczne i niesymetryczne kodeki audio.

czytaj więcej >>
 

Bramka HandyTone HT-503

Bramka HT503 jest zgodna z najnowszymi standardami SIP oraz jest wyposażona w1 port FXS, 1 port FXO PSTN, dwa porty Ethernet 10/100Mbps oraz router NAT, diody stanu portu i wskaźnik poczty głosowej oraz posiada typowe i zaawansowane funkcje telefoniczne. Może pracować w pionie i poziomie.

HT503 posiada zaawansowane funkcje zapewniające bezpieczeństwo i poufność. Wysoką jakość przekazywania głosu zapewniają automatycznie dobierane symetryczne i niesymetryczne kodeki audio.

czytaj więcej >>

Bramka HandyTone HT-701

HT 701 to bramka (ATA-analog telephone adapter) nowej generacji dla użytkowników domowych, a także do firm. Jest to mała bramka z czystym dźwiękiem, bogatymi opcjami oraz silna ochroną. Doskonałe zarządzanie, systemy automatycznej konfiguracji oraz bardzo konkurencyjna cena pozwoli każdemu na jej zakup. Jest także idealnym produktem na wdrażanie komercyjnych rozwiązań w dużej skali.

czytaj więcej >>
 

Bramka HandyTone HT-702 / HT-704

HT 702 to bramka 2 portowa (ATA-analog telephone adapter) nowej generacji dla użytkowników domowych i małego biznesu. Kompaktowa bramka z czystym dźwiękiem, bogatymi opcjami oraz silną ochroną. Doskonałe zarządzanie, systemy automatycznej konfiguracji oraz bardzo konkurencyjna cena pozwoli każdemu na jej zakup. Jest także idealnym produktem na wdrażanie komercyjnych rozwiązań w dużej skali.

HT 704 to bramka 4 portowa (ATA-analog telephone adapter) nowej generacji dla użytkowników domowych i małego biznesu. Kompaktowa bramka z czystym dźwiękiem, bogatymi opcjami oraz silną ochroną. Doskonałe zarządzanie, systemy automatycznej konfiguracji oraz bardzo konkurencyjna cena pozwoli każdemu na jej zakup. Jest także idealnym produktem na wdrażanie komercyjnych rozwiązań w dużej skali.

czytaj więcej >>