archiwum: 2008

 

 

 

Oferta - Systemy alarmowe Paradox
Oferta IQCST została wzbogacona o rozwiązania Paradox, na które składają się centrale alarmowe dostosowane do różnych wymagań dotyczących chronionych obiektów, w zależności od ich powierzchni i indywidualnych potrzeb użytkowników oraz elementy systemów alarmowych - klawiatury, czujki i bariery. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.
     
9 grudnia 2008 r.  

czytaj więcej »


 

 

Oferta - Systemy alarmowe SATEL
Firma IQCST - Cyfrowe Systemy Telekomunikacyjne Sp. z o.o. rozwija ciągle profil swojej działalności i niniejszym informuje o rozszerzeniu oferty IQCST o profesjonalne i zaawansowane systemy alarmowe Satel.
     
1 grudnia 2008 r.  

czytaj więcej »


 

 

Przedłużenie certyfikacji ISO 9001:2000 dla IQCST
Miło nam poinformować, iż w dniu dzisiejszym firma IQCST pozytywnie przeszła okresowy audyt, potwierdzający właściwe stosowanie w organizacji firmy oraz we wdrożonych procedurach Systemu Zarządzania Jakością wymagań zgodnych z normą ISO 9001:2000.
     
16 sierpnia 2008 r.    

czytaj więcej »


 

 

Oferta - Serwery wideokonferencyjne Codian
Z przyjemnością informujemy, że dokonana została aktualizacja oferty IQCST w zakresie profesjonalnych rozwiązań wideokonferencyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z bogatymi funkcjami i wszechstronnymi możliwościami serwerów wideokonferencyjnych Codian.
     
1 lipca 2008 r.    

czytaj więcej »


 

 

Spotkanie Partnerów firmy Platan - Sobieszewo 2008
W dniu 14 czerwca 2008 r. w Gdańsku-Sobieszewie odbyło się Spotkanie Partnerów firmy Platan, na którym firma IQCST, w uznaniu uzyskanych wyników sprzedażowych, została uhonorowana Dyplomem za zajęcie I miejsca w sprzedaży produktów firmy Platan na terenie województwa małopolskiego w roku 2007.
     
19 czerwca 2008 r. 

czytaj więcej »


 

 

 

Targi Pracy - Gdynia 2008
W dniu 14 maja 2008 roku w Akademii Morskiej w Gdyni odbyły się Targi Pracy, w których między innymi wzięła udział firma IQCST.
     
16 maja 2008 r.  

czytaj więcej »