archiwum: 2009

 

 

   

Podsumowanie Konferencji: VoIP w służbie usługi telefonii stacjonarnej w sieciach operatorów ISP i CATV
W dniu 5 października 2009 r. odbyła się konferencja oraz warsztaty "VoIP w służbie usługi telefonii stacjonarnej w sieciach operatorów ISP i CATV". Zaprezentowaliśmy tam obecny stan rozwjanej przez nas platformy VoIP.
     
9 października 2009 r.

czytaj więcej »


 

 

 

 

Konferencja: VoIP w służbie usługi telefonii stacjonarnej w sieciach operatorów ISP i CATV
Zapraszamy na warsztaty i szkolenie techniczne: "VoIP w służbie usługi telefonii stacjonarnej w sieciach operatorów ISP i CATV" oraz szkolenie w zakresie administrowania multimedialną platformą VoIP - iqSystem które odbędą się we Włocławku - Hotel Młyn, 5 października 2009 roku.
     
14 września 2009 r.    

czytaj więcej »


 

 

 

 

 

Oferta - Systemy telewizji przemysłowej
Od dłuższego czasu IQCST oferuje swoim klientom systemy CCTV. Chcielibyśmy podzielić się z Państwem na stronach naszego serwisu informacjami na temat tradycjnych systemów telewizji przemysłowej jak i tych, które mają możliwość działania w sieciach IP. W ofercie naszej znadziecie Państwo rejestratory oraz kamery przeznaczone do działań w praktycznie dowolnych warunkach oświetleniowych czy środowiskowych. Wraz z systemami alarmowymi tworzą one komplementarną ofertę dla wszystkich klientów którzy oczekują pełnej ochrony obiektów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
     
8 maja 2009 r.    

czytaj więcej »


 

 

 

Nowy Certyfikat "Partner Platan" dla IQCST
Zgodnie z polityką prowadzoną w kanale dystrybucyjnym firmy Platan sp. z o.o. firma Cyfrowe Systemy Telekomunikacyjne sp. z o.o. po raz kolejny otrzymała najwyższy i najbardziej prestiżowy status Partnera.
     
25 luty 2009 r.  

czytaj więcej »