Centrale telefoniczne

Centrale Slican

Nowoczesna telekomunikacja cyfrowa dla każdego. Abonenckie centrale telefoniczne i centralki cyfrowe dla firm, biur oraz dla domu. Produkty Slicana wyposażone są w nowoczesną platformę IT, wspierającą zarówno pracę administratora sieci jak i użytkownika telefonu.

Producent oferuje rozwiązania zarówno dla wielkich korporacji, jak i małych rodzinnych firm, gwarantując każdemu użytkownikowi sytemu Slican najwyższej jakości produkt.

więcej >>


Centrale Platan

Kompleksowa oferta firmy Platan pomaga zaspokoić najwyższe wymagania szerokiej grupy odbiorców - począwszy od małych i średnich firm, po duże przedsiębiorstwa, urzędy i instytucje publiczne, służby mundurowe i ratownicze. Z produktów firmy Platan korzysta blisko milion Polaków. 

Najmniejsza oferowana przez Platan centralka pozwala na obsługę kilku linii wewnętrznych, natomiast największy system telekomunikacyjny może obsługiwać do kilkuset użytkowników i przeznaczony jest dla dużych firm i instytucji.

więcej >>
 

Centrale DGT

Serwer telekomunikacyjny DGT Mini-Millenium o pojemności do 112 portów oraz 4 traktów E1 - to w pełni nowoczesna propozycja dla firm i instytucji, które w dobie stale poszerzających się rozwiązań teleinformatycznych poszukują jednej zintegrowanej platformy do obsługi wszystkich kanałów informacyjnych.

System DGT Millenium jest uniwersalną platformą komunikacyjną typu PABX o bardzo szerokich możliwościach funkcjonalnych i użytkowych. Zaimplementowany w systemie bogaty zestaw nowoczesnych usług i aplikacji zaspokaja potrzeby zarówno małych firm typu SOHO, jak i dużych korporacji, a także dostawców usług telekomunikacyjnych i internetowych.

więcej >>